Adidas Title Run kedai

Adidas Title RunAdidas gamintojo krepšinio bateliai Title Run atrodo išties paprastai ir nieko neišsiskiria iš kitų, tačiau yra tikrai neprasti. Jie sukurti vadovauti aikštelėje mėgstantiems krepšininkams. Title Run krepšinio bateliai yra sukurti laimėti titulams. Šių batelių pavadinime yra užslėpta frazė – būk čempionas.

Adidas kompanija Title Run krepšinio bateliuose panaudojo Adiprene+ technologiją, kuri užtikrina puikią amortizaciją. Taip pat ji padeda startuojant, stabdant ar keičiant bėgimo kryptį bei intensyvumą. Batelio paviršius padengtas sintetine oda, o aukštas auliukas užpildytas putomis. Stipriai suveržus šiuos kedus – jūsų čiurna bus apsaugota nuo įvairių traumų. Auliukas sutvirtina koją, o pats batelis puikiai priglunda prie kojos. Sprintframe technologija bateliui suteikia tvirtumą, stabilumą ir leidžia sumažinti jo svorį. Taip pat puikiai prisitaiko prie įvairių tipų pėdų. Non-marking guminis eglutės rašto padas suteikia puikų sukibimą su krepšinio aikštelės danga.

Šiuos Adidas Title Run krepšinio batelius galite įsigyti internetinėje krepšinio prekių parduotuvėje krepsininkas.net. Šiuo metu šiems kedams mūsų parduotuvėje yra taikoma nuolaida. Dabar jų kaina yra 80 eurų, o rinktis šiuos batelius galėsite iš dviejų skirtingų spalvų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *