Adidas D Rose Englewood III – vardiniai Derricko Rose batai

Žemo profilio vardinių Derricko Rose krepšinio batelių yra išties labai mažai. Tačiau Adidas D Rose Englewood III tuo ir yra išskirtiniai iš kitų savo linijos batelių, nes jie yra žemo profilio. Žemas profilis krepšininkui suteikia grakštumo, staigumo, lengvumo.

Adidas D Rose Englewood III krepšinio bateliai sukurti norint išryškinti greitus Derricko Rose judesius. Englewood III batelių dizainas atrodo išties didingai ir solidžiai. Išorinėje batelio pusėje, šalia kulno esantis Rose logotipas, suteikia bateliams subtilumo. Adidas D Rose Englewood III priklauso antrąjai Derricko Rose vardinių batelių linijai. Jų paviršius yra iš sintetinės odos, kuri suteikia bateliams lengvumą ir patvarumą vienu metu.

Priekyje batelio esanti Adiprene technologija užtikrina puikią amortizaciją, minkštą nusileidimą bei didesnę varomąją jėgą. Pado viduryje integruota Torsion System technologija užtikrina stabilumą batelyje ir taisyklinga pėdos laikysena. Padas pagamintas naudojant Adiwear technologiją, kuri nepalieka žymių. Ši technologija yra iš itin patvarių medžiagų. Ji ilgai išlieka tvirta ir užtikrina batelio ilgaamžiškumą.

Šiuos bei kitus vardinius Derricko Rose krepšinio batelius galite įsigyti ir internetinėje sporto prekių parduotuvėje “Krepsininkas.net”.

Foto

Adidas D Rose Englewood III

Adidas D Rose Englewood III

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *