Nike Lebron XII Low Remix

Nike Lebron 12 low remixŠią savaitę Lietuvos sporto prekių parduotuvėse pasirodė naujieji žemo profilio Lebron James vardiniai krepšinio bateliai Nike Lebron XII Low Remix. Kaip ir jau anksčiau pasirodę Lebron XII aukšto profilio bateliai, taip ir šie pasižymi išskirtiniu dizainu. Krepšinio bateliai sukurti tvirtam, galingam žaidėjui, kuris pasižymi sprogstamąja jėga – būtent toks ir yra krepšinio karaliumi vadinamas Lebron James.

Nike Lebron XII Low kedų pade yra panaudotos dvi amortizacinės technologijos. Priekinėje batelio dalyje integruota Nike Zoom, kuri prispausdama pėdą arčiau žemės padeda jautriai reaguoti į įvairius judesius. Tuo tarpu, batelio gale naudojama Nike Air Max technologija – užtikrina puikią amortizaciją ir maksimalų smūgių sugėrimą. Batelio paviršių dengia tinklelis, kuris yra itin pralaidus orui ir leidžia kvėpuoti pėdai, be to, yra ypatingai lankstus.

Nike Lebron 12 Low šonai ties čiurnomis sutvirtinti pasitelkiant Hyperposite technologiją, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu bei neleidžia pėdai slidinėti į šonus. Pėdai pakrypti staigių judesių metu neleidžia Nike Flywire technologija. Vidinė krepšinio kedų įmova (kojinė) yra užpildyta neoprenu, todėl yra ypatingai minkšta ir maloniai apgaubia visą pėdą. Guminis struktūrinio rašto padas užtikrina nepriekaištingą sukibimą su krepšinio aikštelės danga.

Naujuosius margaspalvius Nike Lebron XII Low Remix jau galite įsigyti “Krepsininkas.net” elektroninėje krepšinio prekių parduotuvėje. Taip pat šiuos kedus yra galimybė pasimatuoti ir įsigyti mūsų ofise Kaune, adresu Donelaičio 33-117B. Tiesa, prieš tai reikėtų susisiekti parduotuvės kontaktais, nes ne visus dydžius turime vietoje.

Foto

Nike Lebron 12 low remix

Nike Lebron 12 low remix

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *