Nike Hyperdunk 2015 ir Nike Hyperdunk 2014 padų palyginimas

Lietuvos parduotuvių lentynose pasirodžius naujausiems Nike Hyperdunk 2015 krepšinio bateliams, išgirstame įvairių nuomonių apie juos. Tiesa nuomonės dažnai išsiskiria, tiek patogumo, tiek dizaino atžvilgiu. Vieni teigia, jog tai puikūs, išskirtiniai, patogūs ir puikiai čiurną apsaugantys bateliai, kiti priešingai, pasibaisėję naujųjų batelių dizainu. Dažnai sulaukiame vartotojų komentarų, jog Nike Hyperdunk 2014 krepšinio bateliai yra pranašesni įvairias aspektais už naująjį Hyperdunk 2015 modelį. Ar taip yra iš tikrųjų? Šį kartą palyginsime batelių padų raštą, bei sukibimą.

Nike Hyperdunk 2014 krepšinio batelių padas yra išraižytas struktūriniu raštu. Šis pado raštas yra iš įvairių linijų ir raštų. Jis užtikrina minkštumą, patvarumą ir sukibimą. Tuo tarpu atnaujintame Nike Hyperdunk 2015 modelyje yra pritaikytas kitoks pado raštas. Hyperdunk 2015 batelių pade panaudotas vadinamas „eglutės“ raštas. Šis raštas sudarytas iš lygiagrečių linijų zigzago. Jis garantuoja ypatingai puikų sukibimą bėgant įvairiomis kryptimis, taip pat puikias sukibimo savybes demonstruoja staigiai startuojant, stabdant ar sukantis. Šis raštas yra labai dažnai naudojamas kuriant krepšinio batelius.

nike hyperdunk 2015 padas

nike hyperdunk 2014 padas

Video klipe matysite Nike Hyperdunk 2015 ir Nike Hyperdunk 2014 krepšinio batelius padėtus ant batelių dėžutės, kuri pasverta maždaug 40 laipsnių kampu. Nike Hyperdunk 2014 modelis nuslydo žemyn gan greitai, tuo tarpu Hyperdunk 2015 batelis judėjo lėtai, o vėliau visiškai sustojo. Remdamiesi šiuo video, galime teigti, jog Nike Hyperdunk 2015 krepšinio batelių padas pasižymi geresnėmis sukibimo savybėmis.

Internetinėje krepšinio prekių parduotuvėje krepsininkas.net galite įsigyti tiek Nike Hyperdunk 2014 metų modelį, tiek naujuosius Nike Hyperdunk 2015 krepšinio kedus. Nike Hyperdunk 2014 krepšinio bateliai šiuo metu yra išpardavime, todėl jiems yra taikoma didelė akcija. Jų pasirinkimas yra labai platus, dar yra net trylika skirtingų spalvų kombinacijų batelių. Nike Hyperdunk 2015 kedai Lietuvoje pasirodė visai neseniai, o jų kaina mūsų parduotuvėje yra 112 eurų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *