Nike Hyperdunk 2015 jau Krepsininkas.net parduotuvėje!

Nike Hyperdunk 2015 krepšinio bateliai jau atkeliavo į “Krepsininkas.net” internetinę parduotuvę! Pažvelgus į aštuntos versijos Hyperdunk modelį matyti akivaizdūs dizaino pokyčiai lyginant su praėjusių metų variantu – Nike Hyperdunk 2014.

Naujų spalvų deriniai, išdidintas kulnas bei paaukštintas auliukas. Būtent tokios naujovės pirmiausiai krenta į akis. Ar Nike Hyperdunk 2015 krepšinio kedų modelis bus taip pat intensyviai perkamas, kaip ir ankstesni variantai? Į šį klausimą galėsime atsakyti įsibėgėjant naujajam 2015-2016 metų sezonui. Kol kas tenka skaityti dvejopus atsiliepimus. Tiesa, komentatoriai kol kas vertina tik jų išvaizdą, nes nupirkta jų dar yra labai mažai. Tikėtina, kad skeptikų nuomonės pasikeis, kai jie pasimatuos naujuosius Hyperdunk batus. Visgi, jie buvo kurti taip, kad būtų pažangesni nei prieš tai buvusios versijos.

Krepsininkas.net parduotuvėje šiuo metu galite užsisakyti keturių spalvų Nike Hyperdunk 2015 modelių. Po keleų savaičių parduotuvę papildys dar keletas spalvų.

Nike Hyperdunk 2015 foto

Nike Hyperdunk 2015

Nike Hyperdunk 2015

Nike Hyperdunk 2015

Nike Hyperdunk 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *