Jordan Super.Fly 3 PO

Jordan kompanija darbuojasi itin sparčiai neatsilikdama nuo krepšinio tendencijų ir išleido naująjį Jordan Super.Fly 3 PO krepšinio batelių modelį. Dar visai nesenai pasirodė Jordan Super.Fly 3, o parduotuvių lentynas jau papildė naujesnė šių batelių versija.

Pagrindiniai batelių skirtumai nuo ankstesnės versijos Super.Fly 3 yra tai, kad Jordan Super.Fly 3 PO yra labiau kvėpuojantys ir lankstesni. Šiam reikalui puikiai pasitarnavo batelyje naudojama itin orui pralaidi, patvari, lengva bei puikų prisitaikymą prie kojos užtikrinanti Nike Fuse technologija.

Lyginant su ankstesne versija šie bateliai nėra tokie stabilūs ir tvirti, tačiau apsauga išliko ten, kur jos labiausiai reikia. Kaip ir Super.Fly 3 bateliuose, taip ir šiuose išliko Flight Plate bei Zoom Air technologijos. Flight Plate veikia tokiu principu, jog šuolio bei nusileidimo metu plokštelė sustiprina grįžtamąją smūgio energiją ir padeda paskirstyti ją po visa pėdą. Už jautrią amortizaciją Jordan Super.Fly 3 krepšinio bateliuose atsakinga Zoom Air technologija. Ji ne tik užtikrina minkštą nusileidimą ant žemės, tačiau yra pagaminta naudojant kaip įmanoma lengvesnes medžiagas, stengiantis išvengti papildomo svorio.

Šiuo metu “krepsininkas.net” el.parduotuvėje galite įsigyti net 5 spalvų Jordan Super.Fly 3 PO krepšinio batelių. Kedus internetu galite užsisakyti bet kuriuo metu, o pristatyti į jūsų namus bus per 1-2 darbo dienas.

Jordan Super.Fly 3 PO foto

jordan super fly 3 po

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *