Nike Ambassador 7 (VII)

Nike Ambassador 7

Nike kompanijai pabaigus leisti Nike Lebron XI krepšinio batelių modelį buvo išleista pereinamoji versija prieš Nike Lebron XII. Tas pereinamasis modelis buvo Nike Ambassador VII. Ant minėtųjų krepšinio batelių puikuojasi Lebron James logotipas, kuris susideda iš vardo ir pavardės inicialų bei karūnos.

Lyginant su ankstesniais modeliais, naujieji Nike Ambassador VII yra lengvesni, be to, buvo panaudotos dvi amortizavimo technologijos, kurios puikiai apsaugo žaidžiant net ir lauko aikštelėje. Tam, kad būtų galima žaisti ir ant kietų lauko aikštelių dangų bateliuose panaudota Nike Blade Traction technologija, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir leidžia geriau sugerti smūgius. Max Air amortizacinė pagalvėlė taip pat puikiai apsaugo nuo smūgio jėgos, o Nike Zoom Air prispaudžia koją arčiau žemės, todėl pėda geriau ją pajunta. Nike Hyperfuse paviršius labiausiai išsiskiria tuo, kad yra labai lengva, itin pralaidi orui, patvari. Bet to Hyperfuse garantuoja vientisą prisitaikymą prie kojos. Lengviausia ir tvirčiausia Nike Flywire medžiaga užtikrins maksimalų stabilumą pėdai, neleidžia avalynei išsitampyti ar slidinėti kojai.

Įdomu tai, kad Lebron James šiuos savo vardinius krepšinio batelius avėjo tik vieneriose rungtynėse šį sezoną, tačiau pasižymėjo itin solidžia statistika – 42 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai. Šie bateliai yra pigesni nei Lebron James pamėgti Nike Lebron XII, bet akivaizdu, kad įtakos žaidimui batelių kaina neturėjo. Lebronas puikiai žaidė avėdamas būtent Ambassador VII, tačiau tolimesnėse rungtynėse vistiek rinkosi naujesnį Nike Lebron XII krepšinio batelių modelį. Įvairių spalvų Nike Ambassador VII galite įsigyti krepsininkas.net elektroninėje parduotuvėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *