Populiariausi krepšinio bateliai Lietuvoje 2014-2015

nike-hyperdunk-2014-krepsinio-sale4Stebint krepšinio rungtynes turbūt dauguma iš mūsų pastebime, kad populiariausi krepšinio bateliai Lietuvoje yra Nike kompanijos. Žinoma, neretai galime pamatyti krepšininką dėvintį ir Adidas krepšinio batelius. Visos kitos kompanijos, gaminančios krepšinio batelius, tokios kaip Under Armour, Reebok ar pan. Lietuvoje nėra populiarios.

Kalbant apie konkrečius krepšinio batelių modelius, tai populiariausi krepšinio bateliai Lietuvoje – Nike Hyperdunk. Nuo pat pirmojo šios serijos modelio išleidimo šie bateliai žengia populiarumo viršūnėje ir šias pozicijas išlaiko iki šiol. Dizainas, patogumas, patvarumas – Nike Hyperdunk bateliuose viskas labai puikiai dera. Nike kompanija nuolat atnaujindama ir naudodama naujausias technologijas eilę metų puikiai išlaiko šio modelio batelių braižą, dėl kurio jie yra tokie populiarūs, mėgstami ir perkami. Naujausią Nike Hyperdunk krepšinio batelių modelį Nike Hyperdunk 2014 (įvairių spalvų) galite įsigyti krepsininkas.net el. parduotuvėje.

nike-zoom-hyperrev-2015-raudoni-krepsinio-bateliaiNike Zoom Hyperrev – dar vienas krepšinio batelių modelis, kurį net būtų galima pavadinti praeitų metų sensacija. Nors šis krepšinio batelių modelis yra visiškai naujas, pirmasis šios linijos modelis buvo tiesiog išgraibstytas iš Lietuvos parduotuvių lentynų. Neįtikėtinai sėkmingi ir populiarūs krepšinio bateliai buvo šiek tiek atnaujinti, patobulinti ir išleistas antrasis šios linijos modelis – Nike Zoom Hyperrev 2015. Tiesa, tiek dizaino prasme, tiek ir technologijomis bateliai buvo atnaujinti, atsisakyta tam tikrų detalių, kurios pridėdavo papildomą svorį. Bateliai tapo dar stabilesni, patvaresni, labiau kvėpuojantys bei, svarbiausia, lengvesni. Ar antrasis Nike Hyperrev 2015 modelis pateisins lūkesčius ir išlaikys savo, kaip naujoko, populiarumą, bus galima pamatyti sezono eigoje. Įsigyti Nike Zoom Hyperrev 2015 batelius taip pat galite elektroninėje parduotuvėje, kurioje yra siūlomos 5 skirtingos spalvos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *