Kyrie Irving vardiniai krepšinio bateliai

nike-kyrie-1-deceptive-red

Lietuvos parduotuvių lentynose pasirodė dar vieni vardiniai krepšinio bateliai. Šį kartą Nike kompanija pristatė vardinius krepšinio batelius, kurių „kaltininkas“ yra vienas geriausių NBA lygos įžaidėjų – Kyrie Irving.

Pirmieji krepšininko vardiniai bateliai yra puiki lengvumo bei minkštos amortizacijos kombinacija. Kaip ir daugumoje vardinių krepšinio batelių, taip ir šiuose, kuriant dizainą yra panaudotos tam tikros detalės iš paties krepšininko gyvenimo. Neeilinės formos batelių užkulnis sukurtas tarsi užuomina į Sidnėjaus Operą, pagarbos gimtajai Australijai išreiškimas.

Ant krepšinio batelių kulno ranka parašytas krepšininko numeris #2, o ant pado paslaptingai perteiktos raidės „JBY“ simbolizuoja Kyrie gyvenimo moto: „Just Be You“ („Tiesiog būk savimi“). Hyperfuse batelio paviršius užtikrina gerą oro pralaidumą bei suteikia avalynei tvirtumo. Paviršiuje paliktos atviro tinklelio zonos, kurios dar geriau pagerina oro pasiskirstymą. Batelių tarppadis pripildytas Phylon puta, kuri leidžia efektyviau dirbti Zoom Air oro pagalvei amortizacijos atžvilgiu, o atsispyrimai bei nusileidimai ant žemės nesukelia papildomų dirgiklių pėdai.

Oro pagalvės išdėstytos taip, kad pėda galėtų laisvai ir nevaržomai judėti, kas ypatingai svarbu greitiems, daug staigių judesių aikštelėje atliekantiems žaidėjams. Šiek tiek pakeistas eglutės rašto guminis padas šonuose turi apsaugines sieneles, kurių pagalba ne tik sustiprinamas sukibimas su žeme, bet ir suteikiamas papildomas stabilumo jausmas.

Naujuosius Nike Kyrie 1 krepšinio batelius jau galite įsigyti ir krepsininkas.net el.parduotuvėje.

nike-kyrie-1-deceptive-red-padas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *