Nike Kobe IX Elite Gold Collection – jau Lietuvoje!

Nike Kobe IX Elite Gold CollectionLietuvos parduotuvėse pasirodė vieni technologiškai inovatyviausių krepšinio batelių – Nike Kobe IX Elite Gold Collection. Ypatingai turėtų džiaugtis aukšto profilio batelių gerbėjai. Būtent šiuo atžvilgiu naujieji Nike Kobe IX Elite bateliai labiausiai skiriasi nuo paskutiniųjų Kobe Bryant modelių – batelių paaukštėjimas. Tačiau tai dar nereiškia, kad bateliai yra sunkūs ar nepatogūs, atvirkščiai, dėl Nike sukurtos unikalios batelių konstrukcijos ir medžiagų, pavyko sukurti aukšto profilio batelius, bet žaidžiant krepšinio aikštelėje atrodo, kad avimas žemo profilio modelis.

Neįmanoma nepastebėti unikalaus ir išskirtinio batelių dizaino, kuris sukurtas pasitelkiant revoliucinę Nike technologiją „Flyknit“. Ši ypač lengva ir tvirta medžiaga Nike bateliuose naudojama pirmą kartą, o visas paviršius pagamintas tik iš vienos dalies. Modernus iš anglies pluošto pagamintas kulnas ir integruota “Dynamic Flywire” technologija užtikrina tvirtumą, saugumą ir stabilumą.

Visame pade esanti „Lunarlon“ technologija suteikia minkštą ir šoklią amortizaciją. Nike Kobe IX Elite padas taip pat vertas dėmesio – dizaineriai sukūrė kojos kontūrus atkartojantį griovelių raštą, kuris neleis slidinėti aikštelėje ir pasižymės ilgaamžiškumu.

Nike Kobe IX Elite Gold Collection – inovatyvūs krepšinio bateliai, kuriuose susipina patogumo, greičio, lengvumo ir, žinoma, saugumo derinys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *