Nike Kobe 9 IX EM

Nike Kobe 9Krepšinio bateliai Nike Kobe IX EM – naujausi Nike Kobe vardiniai bateliai. Po itin pasisekusios Nike Kobe VIII batelių serijos, Kobe IX buvo laukiamiausi vardiniai bateliai. Nike kompanija pasistengė nenuvilti savo gerbėjų ir dar labiau patobulino šių batelių avėjimo privalumus.

Didžiausias pakitimas, lyginant su ankstesniais šios vardinės serijos bateliais, yra pado srityje. Iš “Lunarlon” putų pagamintas padas tapo storesnis, buvo atsisakyta nereikalingų gumos sluoksnių, o tai leidžia pėdai jaustis patogiau, nes pėda yra arčiau paviršiaus, todėl žaidėjas galės judėti staigiau ir užtikrinčiau. 3D batelių kulnas skirtas geresniam ir tvirtesniam prigludimui prie kojos. Naujos kartos minimalaus dizaino batelių pado raštas atkartoja pėdos struktūrą ir sukuria dar natūralesnį batelių sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Kalbant apie batelių išorinį sluoksnį, pakitimai šioje vietoje buvo ne tokie kardinalūs. Nike Kobe IX EM batelių paviršius padengtas atnaujintu ir sustiprintu “Engineered Mesh” tinkleliu, kuris yra itin lankstus bei pasižymi puikiu oro pralaidumu. Kartu su “Dynamic Flywire” technologija užtikrinamas patogus, natūralus ir saugesnis batelių prigludimas prie kojos.

Funkcionalus ir elegantiškas dizainas, suderintas batelių patogumas su stabilumu, greičiu ir kontrole – tai naujieji Nike Kobe IX EM krepšinio bateliai.

Nike Kobe IX EM Bruce Lee

Nike Kobe 9

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *