Jordan Melo M10

Prekyboje jau pasirodė dešimtoji NBA krepšininko Carmelo Anthony vardinių krepšinio batelių versija – Jordan Melo M10. Įdomu tai, kad kuriant šių kedų dizainą, procese dalyvavo ir pati krepšinio žvaigždė.

Jordan Melo M10 avalynėje įdiegta visiškai nauja “Flight Plate” technologija su anglies pluoštu, kuri kartu su tradicine detale “Zoom Air” užtikrina, kad žaidėjas judėtų greičiau, o batelių smūgio sugėrimas ir šoklumas būtų dar geresni.

Kita įdomi naujiena – su raišteliais integruota “Dynamic Fit” technologija, kuri prisitaikydama prie kiekvieno žaidėjo kojos formos leidžia jam jaustis saugiau ir tvirčiau. Iš Phylon pagamintas paviršius suteikia daugiau stabilumo, o šonuose esančios skylutės pagerina batelių oro ventiliaciją.

Naujos kartos batelių pado raštas sudarytas įvairiomis kryptimis, o tai sumažina galimybę paslysti ir leidžiant staigiau atlikti judesius. Išskirtinis batelių kulnas papuoštas žaidėjo pravarde Melo, o pati kulno technologija suteikia krepšininkams dar daugiau stabilumo ir apsaugos.

jordan-melo-m10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *