Nike LeBron XI Kings Pride

Lebron 11„Čempionui reikia karališkų batelių, tapti dar geresniu“ – štai ką sakė „Nike LeBron XI Kings Pride“ kūrėjai, pristatydami šiuos batelius spalio 11-tąją dieną, Majamyje.Ir Jie tai sakė ne šiaip sau. Šis šedevras buvo kuriamas specialiai LeBrono Jameso žaidimui. Viskas buvo kuriama pagal LeBrono duomenis: Jo svorį, pėdos formą, ir netgi pagal kojų pirštų išsidėstymą ir taip toliau… Po trijų dienų po batelių išleidimo šie bateliai buvo 64 procentai 2013-tųjų metu „Nike“ perkamiausių prekių.

LeBron XI Kings Pride kūrimo procese buvo naudojamos dar niekada nenaudotos naujos medžiagos ir jau naudotų medžiagų mišiniai. Bateliai buvo gaminami būtent iš šių medžiagų dėl neįtikėtinų batelių galimybių: bateliai sveria tik 441 gramą, dėl įpatingo pado rašto ir formos batai turi geresnį sukibimą, tad su šiais bateliais Jūs esate greitesnis, vikresnis ir stabilesnis. Dėl „DynamicFlywire“ technologijos Jūsų pėda tolygiai priglunda prie batelių, be to pėdos yra gerai ventiliuojamos. „NikeZoomAir“ pagalvėlių kombinacija ir „Lunarlon“ putos putos sudaro nuostabią amortizaciją, kuri didina Jūsų šuolį net keliais centimetrais. Batelių padas yra arčiau žemės, kad žaidėjas geriau jaustų aikštelės paviršių.

„Nike LeBron XI“ išsiskiria itin įdomiai bei agresyvia išvaizda. Išryškintos ir iškilusios, bei eilingai sudėliotos 3D formos sudaro įspūdingą veidrodinį efektą. Pado vidurys atrodo kaip sudėtingo mechanizmo schema, ir ant viso to viršaus yra juodas arba raudonas LeBrono Jameso parašas. Tai yra pirmas „Nike“ batelių modelis, kuriame taip keistai išdėstytas „Nike“ simbolis. 3D batelių formos atrodos kaip apibertos sunkių ir kietų blizgučių, snaigių. Viduryje batų „liežuvėlio“ yra firminis LeBrono Jameso ženklas ( karūna tarp raidžių LJ). Batų yra rudų, juodų, raudonų, mėlynų bei auksinių spalvų derinių.

Taigi, kaip supratote iš teksto, batai yra fantastiški. „Footlocker“ ekspertų vertinimas šiems bateliams yra 9.85 iš 10, o tai yra labai aukštas įvertinimas. Ką gi, tikiuosi susidomėjote ir pirksite būtent šiuos batelius. Na, o geriausią kainą Jums visada pasiūlys shop.krepsininkas.net internetinė parduotuvė!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *