Lebron James vardinių batelių istorija

Lebron James NikeLeBron James tituluojamas, kaip geriausias šiuo metu rungtyniaujantis krepšininkas. Tuo pačiu didžiulės sėkmės susilaukia ir krepšininko vardiniai bateliai, kurie pastaruoju metu sparčiai tobulėja.

Dar net nespėjęs debiutuoti NBA lygoje, Lebron James pasirašė sutartį su Nike kompanija. Pirmieji puolėjo bateliai nebuvo pavadinti LeBrono vardu, jie vadinosi – Nike Air Zoom Generation. Bateliai grožiu tikrai nepasižymėjo, buvo gana sunkūs, tačiau tai nesutrukdė LeBronui blizgėti lygoje bei tapti geriausiu naujoku.

Antrieji krepšininko bateliai jau buvo pavadinti krepšininko vardu ir tai tęsiasi ligi šiol. Ko gero geriausią šuolį Nike padarė sukurdama jau septintuosius LeBrono batelius. Prie šio pasisekimo ranką prikišo kitas dizaineris ir rezultatas tapo pastebimai geresnis. Tai buvo revoliucinis batelis, labai daug jo versijų buvo išleista. Flywire technologijoje buvo panaudotos 23 vielutės, kurios atspindėjo tuometinį Jameso aprangos numerį.

Tuo pačiu tai buvo ir paskutiniai LeBrono bateliai derinti prie „Cavaliers“ ekipos spalvų, nes 2010 metų vasarą krepšininkas persikėlė į Majamį. Ilgai nelaukiant, kompanija sukūrė naujuosius žvaigždės batelius. Pirmasis spalvinis sprendimas buvo, ne kaip įprasta, ne komandos spalvų, o specialiai pritaikyti Majamiui ir pavadinti „South Beach“. Tačiau didesnio pasisekimo sulaukė antroji batelių versija pavadinta P.S., kurie kiek pasikeitė bei įgijo labai populiarų „Fuse“ paviršių. Taip pat vietoj Air Max 360 sistemos buvo panaudota Air Max 180, palikta kulne.

Devintieji krepšininko bateliai ir toliau išlaikė savo ypatingą prabangą bei dizainą. Bateliuose buvo panaudotos panašios technologijos, kaip ir aštuntame modelyje. Tai – Zoom batelio priekyje, Air Max 180 kulne, nauja Flywire sistema pritaikyta su Fuse tinkleliu batelio paviršiuje, Pro technologija jo viduje.

Dešimtasis – jubiliejinis – batelis savo forma priminė aštuntąjį modelį, tačiau dizainas visiškai kitoks. Jie atrodo galingai, tarsi sutverti stipriam žaidėjui. Na, toks ir yra LeBronas Jamesas. Šis projektas yra bendras Nike ir krepšininko darbas. Batelyje pataikytos panašios technologijos, kaip ir pastaruosiuose, tačiau dar labiau patobulintos. Flywire technologija šįkart sudaro tandemą su Dynamic Fit. Taip siekiama, kad ne jūs, o batelis prisitaikytų prie jūsų. Zoom ir Air Max 180 pagalves pakeitė Full-Length Zoom Air sistema, kuri driekasi per visą batelio padą. Visgi, bateliai nėra tokie lengvi, tad tarp mūsiškių mėgėjų šie bateliai nėra labai pastebimi.

Na ir pats naujausiais Nike darbas – jau vienuoliktieji Lebron James vardiniai bateliai. Kardinaliai pasikeitusi išvaizda, o ir apskritai šis batelis vadinamas revoliuciniu. Batelių paviršių dengia atsinaujinusi Foamposite technologija, kuri yra atsakinga už batelių tvirtumą. Iš išvaizdos tai puikiai matosi, atrodo tai bus vieni tvirčiausių batelių. Flywire ir Fuse tandemas grįžta po metų pertraukos patobulėję. Padas vėlgi pasikeitė – šįkart sėkminga Lunarlon sistema kombinuojasi su Zoom Air pagalvėmis. Taip pat verta paminėti, jog tai yra lengviausi LeBrono Jameso vardiniai bateliai. Taigi, panašu, kad šie krepšininko bateliai bus patys prabangiausi iki šiol.

Nike Lebron James 11

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *