Nike Hyper Quickness bateliai

krepsinio-bateliai-nike-hyper-quicknessNike Hyper Quickness – vieni iš naujausių ir perkamiausių Nike Hyper serijos krepšinio batelių modelių. “Nike” personalas labai ilgai ir sunkia dirbo kol jiems pavykos suderinti komforto ir aukštos kokybės funkcijas. Šių batelių kūrėjai teigia: “Šie bateliai pakels Jūsų žaidimą į daug aukštesnį lygį”.

Hyper Quickness bateliai pagaminti iš labai aukštos kokybės medžiagų. Be to, batelių konstrukcija yra be galo sudėtinga. Hyperfuse paaukštinimas sumažina svorį ir padidina oro srautą, ir visa tai padeda išlaikyti Jūsų pėdas sausas ir vėsias. Dirželiai apsaugo Jūsų čiurną nuo traumų, bei speciali dirželio suveržimo technika išryškina Jūsų kojos raumenų linijas, o tai padaro Jūsų išvaizdą dar atletiškesnę. Aukštos kokybės Phylon™ pada užtikrina batų patvarumą ir parodo, jog bateliai tarnaus tikrai ilgą laiką. “Eglute” raštuotas padas suteiks idealią trauką ir nuostabų sukibimą su žeme, kuris padės lengvai “išmaudyti” varžovus.

“Nike” kurdami Hyper Quickness siekė tęsti aukštos kokybės “Nike” krepšino batelių tradiciją. Šie bateliai išleisti 2013-ųjų metų liepos mėnesį. Batelai buvo kuriami padaryti žaidėjus dėvinčius šiuos batelius – greitesnius, vikresinius ir padidinti šuolį bei jo staigumą. Bateliai buvo gaminami naudojant karštą lydalą ir dedant tris Hyperfuse tinklelių sluoksnius, be to, viduje yra suteikta nedirginanti kulkšnies atrama suteikianti neapsakomą komfortą. Šie bateliai kelių modelių derinys. Batelių dizainas maišytas su Nike Hyperdistruptor ir Nike Hyperfuse bei Nike Lunar Hyperdunk.

Štai tokios yra nuostabiųjų Nike Hyper Quickness savybės. Tačiau dauguma Mūsų ( krepšinio žaidėjų) rinkdamiesi krepšinio batelius pirmiausia atkreipiame dėmesį į jų išvaizdą ir spalvas. Čia taip pat nereikėtų nusiminti. Hyper Quickness pasižymi įspūdingomis išvaizdos detalėmis. Ant “liežuvio” viršaus graikiško stiliaus raidėmis užrašyta HYPERQUICKNESS. “Liežuvis” bei batų paviršius turi stilingai išsidėsčiusius oro tarpus bei tinklelį panašų į Nike Lunar Hyperdunk. Pado šonai ir patys batai yra skirtingų spalvų. “Nike” simboliai ant šonų išdėstyti tradiciškai. Batai yra keturių spalvų derinių: juoda ir pilka (San Antonio Spurs); pilka, juoda ir raudona ( Miami Heats); pilka, geltona ir žydra (New Orleans Pelicans); pilka, mėlyna ir juoda ( Orlando Magic).

Šiuos batelius galite įsigyti ir “shop.krepsininkas.net” internetinėje parduotuvėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *