Ar žinojote, jog Spalding gamina kedus krepšiniui?

Daugeliui Spalding kompanija yra žinoma, kaip krepšinio kamuolių gamintoja. Ir nebereikalo. Spalding kamuolys jau eilę metų yra oficialus stipriausios krepšinio lygos “NBA” kamuolys, o 2012 metais Spalding tapo ir stipriausios Europos krepšinio lygos “Eurolygos” oficialia kamuolių tiekėja.
Visgi, Spalding gamina ne tik krepšinio kamuolius, bet ir kitą sporto produkciją. Ko gero, daugeliui bus naujiena, tačiau ši kompanija gamina ir kedus, skirtus krepšiniui. Tiesa, įmonė kol kas neužsiima masine šių batelių prekyba, o tiesiog atlieka įvairius testavimus, nes nori į rinką paleisti vertus dėmesio krepšinio batelius, kad galėtų tinkamai konkuruoti su sporto avalynės milžinėm, Nike ir Adidas, kompanijom.

Vienas iš profesionalių krepšininkų, kuris turi galimybę išbandyti ir rungtyniauti su Spalding krepšinio avalyne yra Mario Chalmers. Būtent šis NBA žaidėjas šiai dienai gali įvertinti šių batelių kokybę. Štai keletas foto nuotraukų, kuriose galima matyti, kaip atrodo naujieji Spalding krepšinio kedai.

mario-chalmers-spalding

mario-chalmers-spalding--basketball-sneakers

spalding krepsinio bateliai mario chalmers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *