Ar verta pirkti pigius sportbačius krepšiniui?

Skūpus moka du kartus. Tokia yra senovės liaudies patarlė. Tas pats, ko gero, galioja ir perkantiems pigius sportbačius. Užsukus į kokį nors didesnį turgų gan nesunkiai galima rasti batų sportui už 70, 60 ar net 50 litų. Išvardinsime keletą priežasčių, kodėl tokių kedų (jei juos taip galima pavadinti) net neverta pirkti.

Pigūs sportbačiai, kaip kaliošai
Gaminat pigius sportbačius nenaudojamos technologinės sistemos, kurių pagalba koja prisitaiko, priglunda prie batelių pagal pėdos formas. Todėl “įšokus” į tokius batelius, jausmas lyg apsiavus kaliošais, kuriuose koja “vaikšto”, “slidinėja”, ko pasekoje atsiranda nuospaudos ant kojų pirštų.

Kaip karvė ant ledo
Būtent taip būtų galima pavadinti jūsų stabilumą, sukibimą avalynės su krepšinio aikštelės danga. Ypatingai tai galioja žaidžiant ant parketo krepšinio salėje. Lauke, kur paviršius nėra toks lygos, šios problemos galbūt taip stipriai nesijaus, bet žaisdami ant tokios aikštelės grindinio susidursite su kita problema, apie kurią sekančioje pastraipoje.

Sušaudyti sportinių batų padai
Kadangi tokie pigūs batai sportui gaminami iš ne itin kokybiškų medžiagų, tad žaidžiant lauko aikštelėse, kur yra akmenukų, nedidelių įdubimų jūsų sportinės avalynės paduose greitai atsiras skylės, dėl kurių galbūt pagerės sukibimas su danga, tačiau kentės ne tik jūsų kojinės, bet ir pėdos 🙂

Krepšinis reikalauja staigumo. Pigūs batai staigumo “nemėgsta”
Žaidžiant krepšinį nuolat atliekama begalės staigių judesių tiek gynyboje, tiek ir puolime, tačiau kaip jau ir minėjome pigūs kedai gaminami iš pigių medžiagų, nenaudojant jokių šiuolaikiškų technologijų, dėl to sportuojant intensyviai, esant staigiems judesiams tokie bateliai plyšta itin greitai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *