Under Armour “ieško vietos” krepšinio batelių rinkoje

Under Armour kompanija lyginant su sporto avalynės milžinėm Nike ir Adidas yra absoliuti naujokė, tačiau pastaraisiais metais gan sėkmingai atrandanti savo vietą krepšinio batelių rinkoje.
1996 metais įkurta JAV įmonė pirmuosius sportinius batelius pristatė 2006 metais, o 2012 metais krepšinio gerbėjams pristatė pakankamai sėkmingus (pardavimo prasme) krepšinio batelius Under Armour Jet.

Under-Armour-Jet-kedai

Nors gaminant šiuos batelius ir nebuvo panaudotos tokios naujausios technologijos, kokias naudoja Nike ar Adidas, tačiau Under Armour sugebėjo sukurti pakankamai patrauklų dizainą (kas jaunimui yra labai svarbu) bei pasiūlyti pakankamai gerą kainą (~20proc. mažesnę nei Nike, Adidas naujausių batelių). Tiesa, kaip ir visų batelių, modelių ir kompanijų sėkmę galiausiai nulemia klientų atsiliepimai, nes išskirtinėmis dizaino detalėmis galima tik patraukti akį, o įvertinimą galiausiai apsprendžia kedų patogumas, patvarumas ir patikimumas tam tikrose žaidybinėse situacijose.

Tad kviečiame tuos, kurie jau yra išbandę Under Armour firmos krepšinio batelius, palikti atsiliepimą šio pranšimo komentarų skiltyje (pranešimo apačioje).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *