Derrick Rose vardiniai bateliai – Adidas D Rose 3

Vardiniai NBA krepšininko Derrick Rose krepšinio bateliai Adidas D Rose 3 prekyboje oficialiai pasirodė 2012 metų, spalio mėnesį. Tai ypatingai kokybiški Adidas kompanijos kedai, tačiau dėl tam tikrų priežaščių nesulaukė tokio didelio populiarumo, kaip naujausi Nike ženklo bateliai. Priežastys? Viena iš jų, ta jog Derrick Rose 2013/2013 metų NBA sezone taip ir nepasirodė ant parketo ir negalėjo deramai reprezentuoti šių puikių batelių, o šis faktorius yra labai svarbus sėkmingai produkto prekybai.

Nors šie krepšinio batai toli gražu nėra patys lengviausi, kokius galima įsigyti sporto prekių parduotuvėse (svoris 352 gramai), tačiau yra pagaminti iš ypatingai kokybiškų medžiagų pritaikant naujausias batelių kūrimo technologijas, kas suteikia avalynei patvarumą, minkštumą (gera amortizacija). Kedų video pristatymą galite rasti čia.

adidas-rose-3-krepsinio-batai

Po keletos mėnesių pasirodžiusi atnaujinta Rose 3.5 batelių versija technologiniu atžvilgiu didelių naujovių neatnešė, išskyrus šiokius tokius dizaino pasikeitimus bei didesnę spalvų gamą. Taip pat tenka paminėti, jog kaina naujosios versijos yra kur kas didesnė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *